Зарядний пристрій Husqvarna 40-C1000X4 (9707048-01)
- Бренд:
- Артикул:9707048-01
- 999
- Гарантія від виробника:2 роки
- Країна виробник:Китай
- Декларація відповідності*:-
- Показати всі характеристики
Переваги
Висока продуктивність: до 1000 Вт сумарно; при зарядці одного акумулятора — до 600 Вт на слот.
Паралельна зарядка з балансуванням навантаження — швидше повернення інструментів у роботу.
ActiveCool — активне охолодження АКБ під час заряджання.
IPX4 — всепогодна експлуатація у майстерні, на об’єкті, у кузові/причепі.
LED-індикація стану, автотест, коди помилок.
Технічні характеристики
Кількість слотів: 4
Макс. сумарна потужність: 1000 Вт
Макс. на один слот (соло-заряд): до 600 Вт
Живлення: 100–240 В, 50/60 Гц